- Reklama -

- Reklama -

W Tereszpolu już czekają na artystę. Wszystko gotowe (video)

W Tereszpolu już praktycznie wszystko gotowe. Czekają tylko na przyjazd artysty i koncert. A ten w niedzielę o godzinie 17:00 i to uwaga w ... Urzędzie Gminy. Oczywiście, nie w gabinecie wójta, tylko w sali konferencyjnej, gdzie już światła pracują. A wystąpi jeden z najwybitniejszych interpretatorów piosenki poetyckiej i literackiej w Polsce -Jarosław Chojnacki. Wstęp na niedzielny koncert jest wolny.

- Reklama -

Jarosław Chojnacki pochodzi z Bydgoszczy. To polski muzyk, pieśniarz, kompozytor, wykonawca piosenki literackiej. Skomponował muzykę do do ponad czterdziestu utworów. Większość z nich to klasyczne wiersze takich autorów jak: Adam Asnyk czy Julian Tuwim.

Jest autorem piosenki do filmu pt. Małopole czyli świat w reż Jana Kolskiego nakręconego w 2000 roku oraz trzech teledysków do utworów, Modlitwa w podróży, Bo zawsze przecież i Zabijanie czasu. Teledyski prezentowane były w TV Polsat, TVP Polonia, TV4.

 

Koncert organizowany jest przez Gminę Tereszpol w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka, dofinansowanego ze środków rezerwy celowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

video: UG Tereszpol

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.