- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kto napadł na kantor w Tarnogrodzie?

Do napadu na kantor w Tarnogrodzie doszło w piątek 1 grudnia. Minął ponad tydzień i sprawcy dalej nie ma: - Cały czas prowadzimy poszukiwania, ale sprawca nie został jeszcze zatrzymany - potwierdziła nam asp. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

- Reklama -

Przypomnijmy, w piątkowe popołudnie (1.12) w Tarnogrodzie doszło do scen znanych z amerykańskich filmów akcji.

Sprawca wybrał moment, kiedy na ulicach jest największy ruch. W piątkowe popołudnie i w godzinach szczytu, bo tuż po godzinie 15-tej, pojawił się w kantorzy przy ulicy Partyzantów w Tarnogrodzie. Przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracownicę kantoru, zabrał pieniądze i po prostu wyszedł:

–  Policjanci ustalają świadków zdarzenia, zabezpieczają ślady, a także trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu. Prosimy świadków napadu o zgłaszanie się i wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu i ujęciu sprawcy – mówi asp. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Może faktycznie mieszkańcy pomogą? Policja nie poinformowała ile pieniędzy skradł ciągle nieznany sprawca.

– Pracownica kantoru nie doznała poważniejszych obrażeń  i nie wymagała pomoc medycznej – przekazała nam biłgorajska Policja.

 

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Obserwator mówi

    Biłgorajska policja nadaje się do obstawiania meczy 4 ligi i pisaniu mandatów za parkowanie. Ich oczy to na telefon od swoich śledczych na mieście działają.

  2. Emeryt mówi

    Gdzie jest wszechwiedzący komendant gdzie kierownik z Tarnogrodu. To nie znicze przy biurach poselskich tu trzeba głową ruszyć.

  3. Zło mówi

    a pod sklep jak przyjadą to wielcy cwaniacy jakich to oni nie łapia przestępcòw na piwie , teraz się wykażcie co już nie tak łatwo jak pod sklepem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.