kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

W Tarnogrodzie koncert. I sporo ludzi (zdjęcia)

Henry No Hurry wystąpił w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury. Informujemy, bo nie dość, że każdy koncert w małych miejscowościach to jednak wydarzenie, a do tego sala zapełniła się mieszkańcami.

- Reklama -

 

Henry No Hurry to projekt muzyczno-podróżniczo-pisarski. Ten jednoosobowy zakład koncertowy Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (udzielającego się wcześniej m.in. w zespołach Henry David’s GUN i Letters From Silence) wyruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził ponad 250 miejsc w kilku krajach (Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Szwajcaria, Łotwa, Estonia).

urząd MArszałkowski projekt

Podczas osobliwego one man show w Tarnogrodzie, publiczność  wysłuchała kompozycji z pogranicza gatunków indie-folk oraz singer-songwriter.

Henry No Hurry ma na swoim koncie trzy płyty: „The Calving Of Inner Glaciers” (2019), „Maroon Dot” (2020) oraz „Koniec z panem” (2022). Aktualnie promuje właśnie ten ostatni album. Pracuje też nad książką oraz kolejnymi nagraniami.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Gregor mówi

    Jak sala zapełniła się widzami. Było niewiele ponad 40 osób. Sala praktycznie świeciła pustkami. Po co pisać bzdury, nawet jak dziennikarzyna nie był to wystarczy zdjęcia obejrzeć.

  2. Aga mówi

    Faktycznie niesamowite tłumy 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.