- Reklama -

Wędkarze walczyli o Puchar Wójta

Zawody tradycyjnie cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony wędkarzy. Tym razem nad zbiornikiem zjawiło się 50 wędkarzy z całego powiatu biłgorajskiego.

Wielki podziw dla zawodników wyraził obecny na zawodach Zbigniew Pyczko, wójt gminy Biszcza, który podziękował Stowarzyszeniu „SUM” oraz jego prezesowi za organizację tych zawodów. Podkreślił także, że zbiornik w Biszczy przyciąga nie tylko turystów, ale także wędkarzy, którzy w gorszą pogodę wybierają się na połowy i spędzają tam swój wolny czas.

- Reklama -

Pierwsze miejsce w zawodach zajął Piotr Olczyński z Biłgoraja. Drugi był Roman Gradziuk z Leżajska, zaś trzeci Robert Paćkowski z Gozdu Lipińskiego. 

Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody w postaci pucharów i nagród pieniężnych. – Cieszy mnie, że po raz kolejny zawodom towarzyszyła wysoka frekwencja oraz przede wszystkim świetna atmosfera i klimat zawodów. Przyznawane tutaj były puchary i wysokie nagrody pieniężne za zdobyte miejsca… Uważam, że nie wynik był dzisiaj najważniejszy, ale ten kontakt z ludźmi, z naturą. Gratuluję wszystkim i do zobaczenia na kolejnych zawodach o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Biszczy, które odbędą się we wrześniu podsumował prezes Koła Wędkarskiego „Sum” w Biszczy Krzysztof Myszak. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.