- Reklama -

- Reklama -

Turobin pamięta. Pobiegli dla Żołnierzy Wyklętych (foto,video)

W Turobinie dziś "Bieg ku chwale żołnierzy wyklętych". Od rana zaroiło się na turobińskim parku. Były koszulki, gadżety, ciepły posiłek i napoje. Był też oczywiście bieg a na trasie m.in. burmistrz gminy Andrzej Kozina. Kto pamiętał, że 1 marca jest Dzień Żołnierzy Wyklętych i pojawił się na miejscu?

- Reklama -

 

toyota Yaris

 

- Reklama -

13 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Jak tam na właściwym biegu Tropem Wilczym?

 2. 😜😜😜 mówi

  A była kandydatka do sejmiku, obecna do powiatu, być może przyszła do gminy może sołtysem by została.

 3. Anonim mówi

  Gdzie się podział wpis o sawerze

 4. Anonim mówi

  W nocy cenzurze też będziesz kasował.

 5. pre201 mówi

  Biłgoraj tez pamięta o żołnierzach niezłomnych wyklętych dziś msza a po niej znakomicie przygotowany przez nauczycieli i uczniów Technikum Leśnego w Biłgoraju montaż słowno muzyczny wspaniała lekcja historii dla młodzieży i uczestników uroczystości , a tymczasem obecny rząd próbuje zatrzeć pamięć o żołnierzach wyklętych, nasze biłgorajskie media też się „dostosowały” ale nic z tego pamiętamy i pamiętać będziemy

  1. Anonim mówi

   Obecny rząd niczego nie neguje,uroczystości są też Lublinie, trzeba tylko umieć odróżnić bohaterstwo od bandyterki ale to sprawa dla badaczy tematu i historyków.

   1. Anonim mówi

    trzeba sie modlić ,,tylko modlitwa zagorzała

 6. Zyga mówi

  Gdzie KGW, OSP,tak chojnie wspierani przez burmistrza, gdzie radni obecni i kandydaci na przyszłych ilu ich było? Z pracowników gminy też chyba nikogo.Dobrze , że kontrkandydata brak w wyborach bo zaczyna to źle wyglądać.

  1. Damianek mówi

   A może kontrkandydatów brak bo się boją zmierzyć z obecnym burmistrzem:)

   1. Kol.Turobin koło Przedmieścia. mówi

    Ja uważam ,że dla burmistrza lepszą sytuacją byłoby , żeby inny kandydat się pojawił, w przeciwnym wypadku będzie musiał stanąć do plebiscytu i oceny przez społeczeństwo na „Za”albo „Przeciw”.Sądzę, że więcej będzie głosów „Przeciw „, gdy nie będzie innego kandydata niż ten ewentualny kandydat mógłby zdobyć.Aczkolwiek raczej pewne jest to ,że burmistrz Kozina będzie sprawował swój urząd przez następną kadencję.

   2. Damiankowa mówi

    A może boją się co zastaną, kredyt pogania kredyt,sprzeczności w długu Gminy który rośnie w zastraszającym tempie,po tej kadencji to będzie hardcore.

    1. Damianek mówi

     To nikt się nie poświęci dla ratowania gminy i nas mieszkańców przed bankructwem he he he ?

 7. Elka mówi

  Strasznie się na to patrzy ,połowa dzieci w szkole ,połowa na biegu.Dyrekcja na biegu i część nauczycieli,reszta w szkole.Najbardziej poróżniona miejscowość na Lubelszczyźnie.Tak nie było nigdy za poprzednich Wójtów,dlatego młodzi stąd uciekają.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.