Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Trzeci z rzędu taki mecz Łady Biłgoraj. Zobaczcie zdjęcia

- Mecz przeciętny, ciężko nam się grało, bo Gryf się postawił, ale najważniejsze są trzy punkty - mówi nam trener Paweł Babiarz po wygranej Łady 1945 Biłgoraj z Gryfem Gminą Zamość 2:0 (1:0) w 22 kolejce IV ligi piłkarskiej. To trzeci z rzędu meczu biało-niebieskich bez straconej bramki.

- Reklama -

– Spodziewaliśmy się o tym, że nie będzie łatwo i nikt nam punktów nie odda za darmo. Mówiłem o tym przed meczem. Cieszy to, że bez straconej bramki i na zero z tyłu. I to w momencie kiedy nie graliśmy z jakimiś zespołami walczącymi o utrzymanie, ale z drużynami, które potrafią grać w piłkę ( Lewart,Motor II, Gryf) – tłumaczy szkoleniowiec Łady.

Ostatecznie Łada pokonała Gryf 2:0,  po bramkach Goncharevicha (karny 29`) i Karola Wojtyło (93`).

urząd MArszałkowski projekt

Zbyt wiele czasu na odpoczynek nie ma, bo już w najbliższą środę (17.04),  23 kolejka IV ligi piłkarskiej. Ładę 1945 Biłgoraj czeka wyjazdowy mecz z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Początek o 17:00.

Więcej o sporcie w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Już we wtorek szukajcie w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w powiecie biłgorajskim.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.