- Reklama -

- Reklama -

To już wisi w Biłgoraju. A wiecie kto zrobił?

Te budki lęgowe dla ptaków, które widać na zdjęciu - zrobili seniorzy z Biłgoraja. A dokładnie seniorzy Dziennego Domu dla Seniorów w Biłgoraju sami z siebie podjęli inicjatywę. Dzięki temu, te własnoręcznie zrobione przez seniorów budki, zawisły już na terenie miasta Biłgoraja. - Jesteśmy dumni - przekazuje miasto.

- Reklama -

Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów funkcjonujący w Biłgoraju przy ul. T, Kościuszki 28 (parter) zaprasza osoby (60+), nieaktywne zawodowo, zamieszkałe na terenie miasta Biłgoraja do skorzystania ze swojej oferty.

- Reklama -

Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów działa w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 15:00. Istnieje możliwość skorzystania z transportu seniora do placówki jak również odwiezienia do domu. W trakcie pobytu seniorzy mają zapewniony obiad i podwieczorek,

– Jeśli jesteś zainteresowany/na skorzystaniem z naszej propozycji zapraszamy do kontaktu osobistego z Dziennym Domem Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju, ul. T, Kościuszki 28 (parter) lub telefonicznie pod nr: 663 033 900 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00 – informuje UM Biłgoraj.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź