Jarosław Piskorski

Terminarz klasy A gr. I

Kolejka 1. 19-20 sierpnia 2017

Perła Deszkowice – Cosmos Józefów, Tur Turobin – Aleksandria Aleksandrów, Tanew Majdan Stary – Orzeł Tereszpol, Piast Babice – GKS Relax Radecznica, Huk Lipiny –  Metalowiec Goraj, Błękitni Obsza – Tarpan Korchów

Kolejka 2. 26-27 sierpnia 2017

Cosmos Józefów – Tarpan Korchów, Metalowiec Goraj – Błękitni Obsza, GKS Relax Radecznica – Huk Lipiny, Orzeł Tereszpol – Piast Babice, Aleksandria Aleksandrów – Tanew Majdan Stary, Perła Deszkowice –Tur Turobin

Kolejka 3. 2-3 września 2017

Tur Turobin – Cosmos Józefów, Tanew Majdan Stary – Perła Deszkowice, Piast Babice – Aleksandria Aleksandrów, Huk Lipiny – Orzeł Tereszpol, Błękitni Obsza – GKS Relax Radecznica, Tarpan Korchów – Metalowiec Goraj

Kolejka 4. 9-10 września 2017

Cosmos Józefów – Metalowiec Goraj, GKS Relax Radecznica – Tarpan Korchów, Orzeł Tereszpol – Błękitni Obsza, Aleksandria Aleksandrów – Huk Lipiny, Perła Deszkowice – Piast Babice, Tur Turobin – Tanew Majdan Stary

Kolejka 5. 16-17 września 2017

Tanew Majdan Stary – Cosmos Józefów, Piast Babice – Tur Turobin, Huk Lipiny – Perła Deszkowice, Błękitni Obsza – Aleksandria Aleksandrów, Tarpan Korchów – Orzeł Tereszpol, Metalowiec Goraj – GKS Relax Radecznica

Kolejka 6. 23-24 września 2017

Cosmos Józefów – GKS Relax Radecznica, Orzeł Tereszpol – Metalowiec Goraj, Aleksandria Aleksandrów – Tarpan Korchów, Perła Deszkowice – Błękitni Obsza, Tur Turobin – Huk Lipiny, Tanew Majdan Stary – Piast Babice

Kolejka 7. 30 września 1 października 2017

Piast Babice – Cosmos Józefów, Huk Lipiny – Tanew Majdan Stary, Błękitni Obsza – Tur Turobin, Tarpan Korchów – Perła Deszkowice, Metalowiec Goraj – Aleksandria Aleksandrów, GKS Relax Radecznica – Orzeł Tereszpol

Kolejka 8. 7-8 października 2017

Cosmos Józefów – Orzeł Tereszpol, Aleksandria Aleksandrów – GKS Relax Radecznica, Perła Deszkowice – Metalowiec Goraj, Tur Turobin – Tarpan Korchów, Tanew Majdan Stary – Błękitni Obsza, Piast Babice – Huk Lipiny

Kolejka 9. 14-15 października 2017

Huk Lipiny – Cosmos Józefów, Błękitni Obsza – Piast Babice, Tarpan Korchów – Tanew Majdan Stary, Metalowiec Goraj – Tur Turobin, GKS Relax Radecznica – Perła Deszkowice, Orzeł Tereszpol – Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 10. 21-22 października 2017

Cosmos Józefów – Aleksandria Aleksandrów, Perła Deszkowice – Orzeł Tereszpol, Tur Turobin – GKS Relax Radecznica, Tanew Majdan Stary – Metalowiec Goraj, Piast Babice –  Tarpan Korchów, Huk Lipiny – Błękitni Obsza

Kolejka 11. 28-29 października 2017

Błękitni Obsza – Cosmos Józefów, Tarpan Korchów – Huk Lipiny, Metalowiec Goraj – Piast Babice, GKS Relax Radecznica – Tanew Majdan Stary, Orzeł Tereszpol – Tur Turobin, Aleksandria Aleksandrów – Perła Deszkowice

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.