- Reklama -

Szukają dwóch podinspektorów

Do 6 marca można składać dokumenty na stanowiska podinspektora ds. organizacyjnym w Referacie Organizacyjno-Administracyjnym i Kadr oraz podinspektora ds. gospodarki odpadami w Referacie Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Turobin. 

Osoba starająca się o pracę podinspektora ds. organizacyjnych powinna mieć wykształcenie minimum średnie i posiadać certyfikat ukończenia kursu kancelaryjno-archiwalnego przynajmniej I stopnia. Kandydat na stanowisko podinspektora ds. gospodarki odpadami też musi mieć minimum wykształcenie średnie. Ponadto powinien mieć bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem spraw w zakresie ochrony środowiska. W obu przypadkach chodzi o pracę na pełny etat, która rozpocznie się z dniem 3 kwietnia br. Więcej informacji na temat niezbędnych dokumentów na stronie BIP Urzędu Gminy w Turobinie. 

Wymagane dokumenty winny być własnoręcznie podpisane i złożone osobiście lub przesłane w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – (nazwa stanowiska) " na adres: Urząd Gminy Turobin, 23-465 Turobin, ul. Rynek 4,  biuro podawcze pok. nr 11, w  nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 marca 2018 r. do godz. 15.00.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.