- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Szkolenie z profesjonalistą

5 listopada br. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących uczniowie klas fryzjerskich uczestniczyli w kolejnym profesjonalnym szkoleniu.Gościli  Piotra Hutkowskiego Ambasadora firmy Revlon. Jest on nie tylko fryzjerem z zamiłowania i z pasji ale przede wszystkim to edukator z wielkim doświadczeniem. Swoje umiejętności zdobywał w Polsce, w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Systematycznie szkoli się w akademiach Revlon Professional na całym świecie, między innymi w Barcelonie, Madrycie, Paryżu. Należy również do Loży Honorowej Świata Fryzjerstwa.

- Reklama -

Pierwsza część szkolenia dotyczyła koloryzacji od strony teoretycznej.  Piotr Hutkowski omówił podstawy powstawania koloru i mieszania różnych odcieni popartych kołem barw. Przekazał informacje na temat wzmocnienia koloru oraz neutralizacji niepożądanych odcieni, które mogą się pojawić podczas koloryzacji. Najciekawszym punktem szkolenia była część druga, gdzie adepci fryzjerstwa mieli okazję praktycznie zastosować wiedzę zdobytą na szkoleniu. Uczniowie własnoręcznie wykonali farbowanie włosów nowymi technikami według fachowych wskazówek edukatora. Również bardzo ciekawym punktem spotkania był pokaz strzyżeń i upięć wykonanych przez eksperta.

Uczestnicy wykazali bardzo duże zainteresowanie szkoleniem, dzięki niemu zdobyli wiedzę teoretyczną jak również umiejętności praktyczne.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.