- Reklama -

- Reklama -

Sylwester w Biłgoraju i okolicy

Jak spędzimy sylwestrową noc? Czy będzie to prywatka, czy huczna impreza? Co proponują restauracje w Biłgoraju i okolicy?

- Reklama -

Mieszkańcy Biłgoraja mają do wyboru kilka restauracji, w których mogą spędzić sylwestrową noc. Przyjęcie sylwestrowe tradycyjnie organizuje restauracja Sitarska. Impreza rozpocznie się 31 grudnia 2018 roku o godz. 20.00, a trwać będzie do białego rana. Gościom będzie przygrywać zespół  NAVIS, a w menu sześć ciepłych dań, szwedzki stół z 23 przystawkami bez ograniczeń, bufet słodkości, alkohol bez limitu i szampan. Oprócz tego goście sylwestrowej zabawy będą wybierać króla i królową balu oraz wezmą udział w loterii z nagrodami.

 

Zabawę sylwestrową zorganizuje także restauracja Grand Beef w Biłgoraju. Początek zaplanowano na godz. 20.00. Dla gości przygotowano wiele pyszności: ciepłe dania, przekąski, sałatki, stół ze słodkościami, owoce i napoje oraz alkohol bez limitu, a zabawę poprowadzi DJ Paulo.

 

Jak co roku imprezę sylwestrową organizuje Karczma na Woli. Oprawę muzyczną zapewni zespół 4Heven. Bal rozpocznie się o godzinie 20.00. W menu obiad, trzy dania gorące, przystawki, sałatki, szwedzki i wiejski stół, napoje gazowane, woda mineralna, nektary bez ograniczeń. O północy będą fajerwerki, a zabawa potrwa do godziny 4 nad ranem. Organizatorzy zapewniają transport powrotny do Biłgoraja.

 

- Reklama -

Punktualnie o 19.00 rozpocznie się impreza sylwestrowa w Karczmie Roztocze w Obszy. Organizatorzy przygotowali bogate menu, dania gorące i zimne przekąski, wiejski stół oraz napoje wyskokowe. Zabawę poprowadzi DJ Andrew.

Także w zajeździe Kary Mustang w Bukowinie goście imprezy sylwestrowej będą bawić się od godziny 19.00. Do tańca będzie przygrywać zespół Etylen, a w programie obiad, pięć gorących dań oraz przystawki.

Również w Tarnogrodzie szykuje się huczna zabawa z Pensjonacie nad Złotą Nitką. Organizatorzy przygotowali dla gości nocy sylwestrowej pyszne jedzenie, wiejski stół, owoce i szampana.

Jest też alternatywa dla tych, którzy nie lubią tłocznych zabaw. Można spędzić sylwestra na kameralnej prywatce lub… na stoku narciarskim. Taką ofertę przygotował zjazd narciarski w Jacni. Można bawić się na kolacji bankietowej z DJ lub wybrać się na stok!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.