- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Św. Mikołaj dotarł do Łukowej

W sobotnie popołudnie 4 grudnia Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej odwiedził św. Mikołaj. Wizyty tej oczekiwali szczególnie uczestnicy zajęć plastycznych i tanecznych oraz muzycznych, które organizuje ta placówka.

- Reklama -

Przed pojawieniem się św. Mikołaja, na głównej scenie domu kultury pięknie zaprezentowały się dzieci ze świątecznym programem tanecznym przygotowanym pod kierownictwem p. Ewy Chuchro. Następnie wystąpiła „Harmonia” i Chór „Picollo” z kolędami. Na zakończenie można było usłyszeć łukowskie pieśni tradycyjne śpiewane a`capella.

- Reklama -

Program przygotowany przez p. Sławomira Kuczka z dedykacją dla Świętego ostatecznie zadecydował o przybyciu ukochanego przez dzieci gościa. Ten pojawił się z gitarą w towarzystwie elfów. Zachęcił wszystkich do zaśpiewania kolędy „Cicha noc” i zaczął obdarowywać młodych artystów prezentami. Słodkości otrzymały także pozostałe dzieci, które przyszły na spotkanie ze świętym Mikołajem.

 

Wszystko odbyło się z zachowaniem ostrożności sanitarnej w świątecznej scenerii prac plastycznych dzieci.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Stefan mówi

    Oczekiwania łukowskich dzieci od Mikołaja : oby tytoń rodzicom obrodził, dali do niego dotację a w skupie cena była zadowalająca.

Zostaw odpowiedź