łada

- Reklama -

Studniówka “Elektryka”

Dziś maturzyści z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju bawili się na balu studniówkowym. Były słowa podziękowań i tradycyjny polonez,

 

Maturzyści z RCEZ spotkali się na balu w hotelu blisko Janowa Lubelskiego. Wzruszona młodzież w odświętnych kreacjach odczuwała, że już niedługo przyjdzie moment zmierzyć się z maturą, pożegnać szkołę i zrobić decydujący krok w dorosłe życie.

Na początku głos zabrał dyrektor szkoły Jerzy Buczko. – Drodzy maturzyści! Za sto dni przystąpicie do egzaminu maturalnego, który będzie zwieńczeniem ważnego etapu edukacyjnego, a zarazem przepustką do dorosłości. Od jego wyników zależy będzie wasza przyszłość. Dlatego też w najbliższym czasie musicie dołożyć starań, aby zdać go jak najlepiej. Ci spośród was, którzy do tej pory intensywnie pracowali, mają niemalże gwarancję sukcesu. Tych zaś, którzy odkładali przygotowania na ostatnią chwilę, czeka wzmożony wysiłek. Warto zatem się zmobilizować, stawka jest wysoka. Jestem przekonany, że podołacie wyzwaniom – mówił dyrektor Buczek. Wspominał także drogę edukacji tegorocznych maturzystów. – W tak uroczysty wieczór odłożyć wypada troski i codzienne obowiązki. To niepowtarzalna okazją, aby oddać się urokowi balu. Niech wspólna zabawa będzie dla was radością, odprężeniem oraz nadzieją na pomyślną przyszłość. W tym szczególnym dniu życzę wam, aby wybory, których będziecie dokonywać w swoim dorosłym życiu, były trafne i służyły waszemu osobistemu szczęściu oraz społeczeństwu i naszej Ojczyźnie. Niech towarzyszą wam zrozumienie i życzliwość innych ludzi – życzył dyrektor RCEZ zwracając się do uczniów szkoły.

- Reklama -

Przemawiała także Aneta Furman, przedstawicielka Rady Rodziców oraz Maria Gałka, etatowy członek zarządu powiatu biłgorajskiego. Również młodzież miała okazję powspominać i podziękować.

Po przemówieniach i podziękowaniach przyszedł czas na poloneza, którym tegoroczni maturzyści rozpoczęli bal. Zapewne ten wieczór na długo pozostanie w ich pamięci.

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Daga mówi

  Nie widziałam tego zdjęcia z kołem a od razu domyśliłam się że chodzi o klasę technik samochodowy. I taki to ciul. 🙂

 2. Czytelnik mówi

  Rozumiem zdjęcia każdy z każdym i 10 osób robi takie same foty telefonami. Ale to koło od samochodu to na jaki ciul?

  1. Kamil mówi

   Technik pojazdów samochodowych, tematycznie 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.