Życzenia – Nadleśnictwo Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Stanisławowskie prezentacje kolędnicze

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stanisławowie w gminie Józefów czeka na zgłoszenia chętnych do udziału w tegorocznych spotkaniach z kolędą. Organizowana po raz jedenasty impreza odbędzie się w czwartek 14 stycznia, ale zapisy chętnych kończą się już w najbliższy piątek.- Co roku gościmy ponad 100 artystów nie tylko z Józefowa i okolic, ale również innych gmin i kilku powiatów. Mamy nadzieję, że i tym razem frekwencja, zarówno wśród artystów, jak i widzów, będzie wysoka – mówią pomysłodawcy Stanisławowskich Spotkań z Kolędą.

- Reklama -

Swoje zdolności sceniczne mogą zaprezentować przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści. Każdy uczestnik wykonuje jeden utwór, kolędę lub pastorałkę z własnym akompaniamentem lub półplaybeckiem. Członkowie komisji zapowiadają, że szczególnie wysoko będą oceniać utwory mało znane oraz popularne w nowatorskiej aranżacji.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 687 91 64 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:  stanislawow@poczta.fm.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.