- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Spotkanie dla beneficjentów WK Consulting

W gminie Księżpol odbyło się szkolenie zorganizowane przez firmę WK Consulting, dla beneficjentów programu restrukturyzacji małych gospodarstw (60 tys. zł) . W szkoleniu uczestniczyło ponad 100 osób.

- Reklama -

22 lipca w Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja odbyło się szkolenie zorganizowane dla klientów firmy WK Consulting, którzy w ostatnim naborze skorzystali z bezzwrotnej premii 60 tys. zł w ramach programu Restrukturyzacja Małych Gospodarstw, są to rolnicy, którzy otrzymali dotacje na początku bieżącego roku i rozpoczynają realizację biznesplanów.

– Jako firma WK Consulting, nie tylko zajmujemy się sporządzaniem dokumentacji, czyli biznesplanów, ale również dokładamy wszelkich starań na rzecz naszych klientów, aby posiadali oni niezbędną wiedzę związaną z realizacją projektów, na które dostali dotacje oraz aby wiedzieli jak prawidłowo przygotować się do jej rozliczenia. Dlatego dzisiaj spotkaliśmy się w Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja w Glinach, aby omówić najważniejsze zagadnienia. Takie spotkanie dla klientów naszej firmy jest bezpłatne — mówi Wioleta Kryń, właścicielka firmy WK Consulting.

- Reklama -

Skuteczność firmy WK Consulting w pozyskiwaniu dotacji opiewa prawie na 100%. W samym jednym naborze, dla którego było dedykowane szkolenie, firma WK Consulting pozyskała ponad 9 mln złotych na rzecz swoich klientów. Środki trafiły do rolników z województwa lubelskiego oraz podkarpackiego, którzy dzięki pozyskanym środkom unijnym chcą rozwijać i modernizować swoje gospodarstwa.

– Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości pozyskania dotacji, należy udać się do nas do biura, gdzie nasi doradcy przeprowadzą bezpłatną konsultacje i wskażą możliwe alternatywy pozyskania środków dotacyjnych. Nasze biuro znajduje się w budynku „Stary Bank” na ul. Kościuszki 75/15 w Biłgoraju. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się zrozumieć potrzeby i fachowo doradzić — informuje Kamil Przybysławski, kierownik ds. realizacji projektów w firmie WK Consulting.

Tego typu szkolenia organizowane są dla każdej grupy Klientów firmy WK Consulting. W najbliższym czasie planujemy zorganizowanie kolejnego, tym razem osób, które otrzymały dotację z ARiMR na założenie firmy.

– Obecnie do 19 sierpnia trwa nabór wniosków na modernizację gospodarstw rolnych na kwotę do 500 tys. zł w przypadku produkcji zwierzęcej i modernizacji budynków inwentarskich oraz do 200 tys. zł w przypadku innego profilu produkcji rolnej i zakupu maszyn rolniczych. Przygotowujemy się również do innych naborów planowanych na jesień tj. na założenie działalności (80 tys. zł) lub na jej rozwój (do 300 tys. zł) z Lokalnej Grupy Działania Ziemia Biłgorajska oraz do 250 tys. zł na założenie firmy z ARIMR dla osób ubezpieczonych w KRUS — dodaje Wioleta Kryń, właścicielka firmy WK Consulting.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.