- Reklama -

- Reklama -

Sportowa Olimpiada Przedszkolaków

 

Tegoroczna już III Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa odbyła się w środę, 26 kwietnia 2017 roku w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju.

- Reklama -

W zawodach sportowych wzięło udział 7 przedszkoli z Biłgoraja: Przedszkole Samorządowe Nr 1, Przedszkole Samorządowe Nr 2, Przedszkole Samorządowe Nr 3, Akademia Przedszkolaka, Przedszkole Integracyjne "Bambini", Przedszkole Specjalne oraz Katolickie Przedszkole.

Mali sportowcy w różnorodnych konkurencjach sportowych wykazywali się wieloma umiejętnościami w zakresie biegania, skakania czy współdziałania w zespole. – W szranki stanęły dzieci 4, 5 i 6 letnie. Celem imprezy było wyrabianie nawyków aktywnego spędzania czasu wolnego oraz promowanie zdrowego stylu życia. W imprezie liczyła się radość oraz dobra zabawa. Mam nadzieję, że w kolejnych latach będzie jeszcze więcej uczestników. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej olimpiady. – powiedział Mieczysław Król, dyrektor Katolickiego Przedszkola.

Organizatorzy imprezy czyli Katolickie Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju na zakończenie wręczyli uczestnikom pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.