- Reklama -

Silna „lewica” idzie na wybory (filmy)

We wtorkowe popołudnie na placu przed Biłgorajskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie kandydatów startujących do Sejmu z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Przybyłych na spotkanie przywitał Aleksander Bełżek. – Cieszymy się, że jest duża szansa, że Lewica wróci do Sejmu. Najważniejsze są dla nas głosy wyborów. Nasze postulaty społeczeństwo przyjmuje, spotykają się one z dobrym odzewem – mówił Aleksander Bełżek. Dodał, że wszyscy kandydaci mają duże doświadczenie.

Następnie głos zabrała liderka listy Monika Pawłowska. – Lewica ma lekarstwo na zmianę traktowania ludzi. Kolejne socjalne programy nie są rozwiązaniem. Kolejne programy z „plusem” nie zmieniają naszej rzeczywistości. My proponujemy leki na receptę po 5 zł czy 30-dniowy czas oczekiwania na specjalistę – mówiła. Dodała, że Lewica będzie walczyła o wszystkie pokrzywdzone przez system obecnej władzy osoby.

- Reklama -

Idziemy do Sejmu. Będziemy zasiadać w ławach poselskich. Patologiczne jest to, że lewicy obecnie w Sejmie nie ma. Jest to jedyny w Europie Sejm, w którym nie ma lewicy. My to zmienimy. Cieszę się, że zjednoczyliśmy się. Jesteśmy mądrzy, doświadczeni i w pełni przekonani o wygranej. Tylko prawdziwie zjednoczona lewica jest w stanie przekonać społeczeństwo i walczyć o prawa najsłabszych – dodała Monika Pawłowska.

Bogdan Kiełbasa, mieszkaniec Biłgoraja startujący do Sejmu z listy SLD, mówił o swoich postulatach. – Kandydowanie do Sejmu to wielka odpowiedzialność. Podjąłem taką decyzję, ponieważ chcę, żeby Polska była krajem ludzi uśmiechniętych, żyjących w godnych warunkach – mówił.

Mieszkańcom Biłgoraja swoje programy przedstawili również pozostali kandydaci startujący z listy SLD Jacek Malczewski oraz Piotr Szeląg.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. stanislaw mówi

    Dobry program lewicy tylko ten pan w czapce na zdjęciach psuje wam wizerunek

  2. bernardetta mówi

    głosujmy na kandydatów z naszego rejonu. tylko oni będą dbali o nasze interesy w przyszłości
    Pani Beata Strzałka jest z Biłgoraja głosujmy na nią

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.