- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Segregują i walczą o tablicę multimedialną

Uczniowie klasy VIII i Va Szkoły Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym dla szkół "Działamy z imPETem My, działajcie także i Wy".

- Reklama -

Celem konkursu jest edukacja w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami, jakimi są butelki PET. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie plakatu, zachęcającego do segregacji butelek PET wraz z rymowanką umieszczoną na plakacie. Konkurs realizowany jest w ramach Kampanii „Działaj z impetem”.

Uczniowie przygotowali dwa plakaty. Klasa V przygotowała plakat „Segreguj Pet, a efekty dostrzeżesz wnet!”, natomiast klasa VIII swoją pracę zatytułowała: „Czy to lato, czy to zima segregację czas zaczynać!”.

- Reklama -

Nagrodą dla zwycięskiej szkoły jest tablica multimedialna oraz upominki dla każdego dziecka ze zwycięskiej klasy. Jury przyzna także dodatkową nagrodę za wyjątkowy wkład artystyczny w formie wycieczki dla zwycięskiej klasy.

Na prace konkursowe można głosować, klikając w link: http://dzialajzimpetem.pl/prace-konkursowe/ lub wchodząc na stronę http://dzialajzimpetem.pl w zakładce: GŁOSUJ NA SWOJĄ SZKOŁĘ.

Głosowanie na prace konkursowe odbywać się będzie w terminie od 26 listopada 2018 r. od godziny 12.00 do 7 grudnia 2018 r. do godziny 12.00.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.