- Reklama -

Rower znaleziony w lombardzie

24-latek z gminy Biłgoraj wczoraj w jednym z parków miejskich ukradł rower a następnie zastawił go w lombardzie. Kilkadziesiąt minut po kradzieży mężczyzna został zatrzymany przez biłgorajskich policjantów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

15 maja około godziny 17:00 do policjantów patrolujących teren przyległy do parku miejskiego przy ul. Plac Wolności w Biłgoraju podszedł 16 letni mieszkaniec Biłgoraja, który powiedział mundurowym, że przed chwilą został skradziony mu rower. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwanie sprawcy kradzieży i po kilkudziesięciu minutach kilka ulic dalej zauważyli dwóch mężczyzn, którzy zostali rozpoznani przez poszkodowanego 16 latka. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do biłgorajskiej komendy. Jak ustalili policjanci byli to dwaj mieszkańcy gminy Biłgoraj w wieku 24 i 43 lat.
Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że młodszy z mężczyzn dokonał kradzieży roweru, następnie zastawił go w jednym z biłgorajskich lombardów a pozyskane pieniądze przeznaczył na alkohol. Zarówno 24 lalek jak i jego 43 letni kompan znajdowali się w stanie nietrzeźwości. 24 letni sprawca kradzieży trafił do policyjnego aresztu. Policjanci sprawdzają jaką rolę w zdarzeniu odegrał 43 latek. Skradziony rower został odzyskany przez biłgorajskich policjantów i wróci do właściciela. Sprawca kradzieży stanie przed sądem. 24 latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.