- Reklama -

- Reklama -

Rekolekcje – droga do Serc Jezusa i Maryi

Od 29 listopada do 31 grudnia 2020 r. trwała II ogólnopolska edycja 33-dniowych rekolekcji Oddanie33, przygotowujących do osobistego oddania życia Matce Bożej. 1 stycznia 2021 roku, w uroczystość Bożej Rodzicielki, uczestnicy rekolekcji zawierzają się Matce Bożej.

- Reklama -

Oddanie33 to droga do Serc Jezusa i Maryi, to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Na codzienne materiały składa się Słowo Boże, nauczanie Kościoła, teksty świętych i mistyków oraz przesłanie objawień Matki Bożej z Fatimy. Materiały rekolekcji posiadają Imprimatur oraz Nihil Obstat Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

Organizatorem rekolekcji jest Fundacja Tota Tua. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie. „Te rekolekcje to RATUNEK NA TE CZASY. Ratunek w przylgnięciu do Serca Jezusa i Maryi. NICZEGO dziś nie potrzebujemy bardziej niż tego ratunku. Dla tych rekolekcji otrzymaliśmy błogosławieństwo Papieża Franciszka oraz list poparcia od ks. abp. Stanisława Gądeckiego – zapewniają organizatorzy. 

Abp Gądecki mówi, że rekolekcje te można streścić w czterech słowach: spełniać wszystkie uczynki przez Maryję, z Maryją, w Maryi i dla Maryi, aby je spełniać doskonale przez Jezusa, z Jezusem, w Jezusie i dla Jezusa Chrystusa.

W I i II edycji tych ćwiczeń duchowych wzięły udział tysiące osób w całej Polsce. Dzisiaj 1 stycznia uczestnicy II edycji oddali się Panu Jezusowi przez Maryję m.in. w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Dzisiaj też zaczyna się III edycja rekolekcji.

- Reklama -

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH?

Należy wejść na stronę internetową   www.oddanie33.pl

Po czym wystarczy kliknąć w zakładkę “Rozpocznij rekolekcje”  (https://oddanie33.pl/33dni)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.