- Reklama -

- Reklama -

Razem przez 50 lat

Złote gody, czyli 50. rocznica zawarcia związku małżeńskiego to niezwykłe wydarzenie i wyjątkowe święto. Przeżyte wspólnie pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałego gmachu, któremu na imię rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim, zakładając rodzinę.

Złote gody to także piękna okazja, którą 10 stycznia świętowali jubilaci w Obszy. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele parafialnym p.w. NMP w Obszy, którą  celebrował proboszcz parafii Obsza ks. Paweł Piotr Sochacki, w asyście wikariusza Andrzeja Wąsek i proboszcza parafii p.w. św. Józefata w Zamchu  ks. Henryka Pokora. 

- Reklama -

Spotkanie okolicznościowe odbyło się w Karczmie Roztocze w Obszy. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP, pamiątkowe dokumenty, dyplomy, prezenty  i kwiaty dla jubilatów wręczali wójt gminy Obsza Andrzej Placek, sekretarz gminy Grzegorz Wróbel, Przewodniczący  Rady  Gminy  w Obszy Stanisław Sieniawski, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Tadeusz Tiara oraz insp. ds. ewiden. ludności w UG  Obsza Irena Mocioch. 

Z terenu gminy Obsza jubileusz złotych godów obchodzili: Józef i Krystyna Dyrka, Edward i Janina Kowalik, Zdzisław i Krystyna Kraczek, Lucjan i Barbara Janina Osuch, Eugeniusz Stanisław i Maria Sokołowscy, Marian i Zofia  Wenek.   

  

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.