kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Raport z dróg: ZDW informuje, że sytuacja jest stabilna. Zgadzacie się?

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie informuje, że według stanu na godzinę 15.00 wszystkie drogi wojewódzkie są przejezdne. Ale jak dokładnie wygląda sytuacja na drogach powiatu biłgorajskiego?

- Reklama -

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie informuje, że według stanu na godzinę 15.00 wszystkie drogi wojewódzkie są przejezdne.

 

Od wczesnych godzin rannych na naszych drogach pracuje ponad 30 sztuk sprzętu do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich – solarek, piaskarek, pługów lemieszowych oraz pługów wirnikowych a kolejny jest w gotowości w naszych Obwodach Drogowych – informuje Kamil Jakubowski, rzecznik prasowy ZDW w Lublinie

urząd MArszałkowski projekt

Jak jest w naszym powiecie?

 

Zajeżdżony śnieg z jezdnią czarną w koleinach kierowcy spotkają w okolicach Frampola, Zamościa, Biłgoraja, Tarnogrodu, Obszy, Woli Obszańskiej, Zamchu, Józefowa Roztoczańskiego, Modliborzyc, Janowa Lubelskiego, Kraśnika, Annopola, Opola Lubelskiego, Poniatowej, Niedrzwicy Dużej, Bełżyc, Skierbieszowa, Nielisza oraz Ryk – informuje Kamil Jakubowski. 

 

Zarząd Dróg Wojewódzkich informuje, że opady śniegu występują w okolicach: Białej Podlaskiej, Janowa Podlaskiego, Międzyrzeca Podlaskiego, Łukowa, Parczewa, Lubartowa, Ostrowa Lubelskiego, Bełżyc, Annopola, Puław, Kurowa, Włodawy. O godzinie 15 najniższa temperatura została odnotowana w Łukowie i wynosiła -4.6 stopni Celsjusza. Najcieplej było natomiast w okolicach Lubartowa i Chełma. Tam termometry odnotowały -3 stopnie Celsjusza.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Zajeżdżona cienka warstwa śniegu występuje obecnie na drogach wojewódzkich w okolicach: Kodnia, Włodawy, Sosnowicy, Woli Uhruskiej, Hrubieszowa, Wojsławic, Werbkowic, Dołhobyczowa i Tomaszowa Lubelskiego.

Zajeżdżony śnieg oraz błoto pośniegowe kierowcy spotkają na drogach wojewódzkich w okolicach Białej Podlaskiej, Janowa Podlaskiego, Terespola, Międzyrzeca Podlaskiego, Łukowa, Żelechowa, Parczewa, Kocka, Lubartowa, Ostrowa Lubelskiego, Tarła, Niedźwiady, Niemiec, Wólki Rokickiej, Ludwina, Łęcznej, Cycowa, Rejowca Fabrycznego, Chełma, Krasnegostawu, Bychawy, Piask, Sawina, Żółkiewki Osady, Siennicy Nadolnej, Siennicy Różanej, Białopola, Kraśniczyna, Turobina oraz Kazimierza Dolnego, Puław, Nałęczowa, Markuszowa.

 

A jak jest w terenie? Dajcie znać w komentarzach.

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Kierowca mówi

    Sytuacja z dziś wtorek 20.12 po opadach deszczu. W miejscowości Kajetanówka, Dyle, Hedwiżyn Żelebsko, Wola Kątecka i Pulczynów. Tą drogą to istotny koszmar dla kierowcy. Jedziesz i zastanawiasz się czy dojedziesz cały i zdrowy do domu. Górki nie posypane, łuki zakręty tak samo, a to wszystko po przejechaniu piaskarki która tylko i wyłącznie się przejechała urządzając sobie wycieczkę krajoznawczą. Z dyspozytorni usłyszeliśmy że musimy sobie radzić i dostosować prędkość jazdy do warunków na drodze jakie panują ponieważ nie mają piasku ani soli. Kolejny, lód na drodze, i tylko jedno pytanie mam czy dopiero jak stanie się komuś krzywda lub ktoś straci życie wtedy osoby odpowiedzialne za utrzymanie naszych dróg zostaną wzięte do odpowiedzialności bo i tak nie da się więcej jechać jak 20 na godzinę a minięcie się z autem z nad przeciwka graniczy z cudem.

  2. kierowca mówi

    Zamiast w piątek wieczorem zepchnąć ten cały śnieg rozpuszczony to zostawili żeby zamarzło i teraz na powiatòwkach tragedia.

  3. gostek mówi

    Szanowny Panie redaktorze może raport z ZDP ? Bo stanowią większość wśród dróg w powiecie. A ich stan odśnieżenia jest tragiczna, do godziny 17 nie było ani jedynego pługa na drodze huta turobińska -chłopków ( śniegu jest tam mało ze można tylko samochodem sie zawieść miejscami) ktoś powinien z starostwa za tą beknąć. Może zamiast dawać im 13-stke oraz zatrudniać kolejnych pracowników lepiej zainwestować z 1 pług do odśnieżania więcej ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.