- Reklama -

Przeżyli razem tyle lat

17 października w Biszczy odbyła się ceremonia dekoracji jubilatów Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Złote gody to niezwykłe wydarzenie, święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego.

Uroczystość odbyła się w Urzędzie Gminy Biszcza. Jubilatom wręczono medale za pięćdziesiąt lat pożycia małżeńskiego. Dziewięć par uhonorowanych zostało medalami przyznanymi przez Prezydenta RP.

„Ślubuje ci miłość, wierność i uczuciowość małżeńską oraz to, że cię nie opuszczę aż do śmierci”. Te słowa jubilaci wypowiedzieli 50 lat temu. Są oni doskonałym przykładem na to, że raz danego słowa nie złamali. Mimo różnych przeciwności losu przyrzeczenia tego dotrzymali.

- Reklama -

Jubilatów pięćdziesiąt lat temu połączył los. Wówczas z miłością i nadzieją powiedzieli sobie sakramentalne „tak” i założyli na palce swoich dłoni obrączki. Przyrzeczenie to składali z ufnością, że będą dzielić dobre i złe chwile. Wszystkie przeżycia, troski, obowiązki związały ich jeszcze bardziej.

Jubilatom życzymy, aby jeszcze przez długie, długie lata tak pięknie ze sobą wyglądali, aby byli dla siebie wsparciem w zdrowiu i chorobie, cieszyli się z każdej przeżytej wspólnie chwili.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.