- Reklama -

- Reklama -

Przekaż przedmioty na licytację WOŚP

10 stycznia 2021 roku odbędzie się już 29. Finał WOŚP, któremu przyświecać będzie hasło: „Finał z głową”. Oznacza to, że tym razem zebrane środki będą przekazywane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Szefowa biłgorajskiego sztabu WOŚP Lidia Grabowska zachęca do przekazania przedmiotów na tegoroczną licytację.

Wielu z nas w ciągu ostatnich miesięcy przeżyło trudne chwile związane z troską o życie bądź zdrowie swoich bliskich. Wielu z nas w tym czasie mogło także liczyć na pomoc, solidarność i wsparcie innych. Dobro, które otrzymaliśmy od innych, przekażmy dalej! Tym bardziej, że zbliża się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pokażmy chorym, że nie są sami i mimo niełatwej sytuacji, mogą na nas liczyć!
Pomagać możemy na różne sposoby, jednak tym razem zachęcamy Państwa do przekazywania przedmiotów do licytacji podczas 29. Finału. Na licytację można wystawić praktycznie wszystko: oryginalne i cenne przedmioty, zabawki, rękodzieło, sztukę, najróżniejsze kolekcje, vouchery na usługi czy bony na zakupy do sklepu.

– Chcesz wesprzeć WOŚP, zapraszam do kontaktu ze sztabem mieszczącym się w
Biłgorajskim Centrum Kultury przy ul. Kościuszki – zachęca Lidia Grabowska, szefowa biłgorajskiego sztabu WOŚP

- Reklama -

Można również w tym szczytnym celu skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod wskazane numery: 84 686 04 15 wew. 228 lub 230. 

 

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.