kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Prawdziwy Cosmos na początek wiosny

Jeśli tak ma wyglądać cała runda wiosenna w piłkarskiej klasie B, to my chcemy więcej! W Woli Różanieckiej gospodarze prowadzili już 2:0 i przegrali. W meczu padło aż pięć goli, są dyskusje i komentarze, a to przecież "tylko" najniższa klasa rozgrywkowa: - W tej lidze na wiosnę wszystko może się wydarzyć, co pokazały już mecze i wyniki pierwszej kolejki - mówi trener Cosmosu, Artur Piechnik.

- Reklama -

Początek rundy wiosennej w Woli Różanieckiej zaczął się w wymarzony sposób. Do przerwy było co prawda 0:0 w meczu z Cosmosem Józefów, choć gospodarze mogli prowadzić, ale nie wykorzystali rzutu karnego. W drugiej połowie po bramkach Grzegorza Uchmana i Dawida Kocioła wygrywali już 2:0. Wtem w 67. minucie na boisko … wyszli w końcu piłkarze z Józefowa.

– Od samego początku przeważaliśmy i całą pierwszą połowę to my graliśmy piłką. Oni mieli rzut karny, którego nie powinno być. Ale w drugiej połowie straciliśmy dwie bramki. Najważniejsze, że moi piłkarze odpowiednio zareagowali.Mocno przycisnęliśmy gospodarzy. Kamil Przybysławski został przesunięty do przodu i udało się odrobić straty. Szacunek dla drużyny za to jak zareagowała – mówi trener Cosmosu, Artur Piechnik.
urząd MArszałkowski projekt
Przybysławski to z pewnością piłkarz meczu, bo sam zdobył dwa gole i wypracował bramkę Adrianowi Słupskiemu. Z 2:0 zrobiło się 2:3:

 

– Walka o awans? W tej lidze na wiosnę wszystko może się wydarzyć, co pokazały już mecze i wyniki pierwszej kolejki. A tych kolejek jeszcze trochę przed nami zostało. W Józefowie nie ma żadnej presji i nikt na razie nie mówi o awansie. Skupiamy się na jak najlepszym kolejnym meczu – dodaje szkoleniowiec.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

A najbliższy mecz zapowiada się arcyciekawie, bo w sobotę (20.04) lider Relax Księżpol podejmuje właśnie Cosmos Józefów. Początek o godzinie 16:30.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.