- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Powiatowy Dzień Kobiet w Biłgoraju (FOTO)

Z okazji Dnia Kobiet świętują dziś wszystkie Panie. A te zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich mają dziś wyjątkową imprezę. Na zaproszenie starosty biłgorajskiego przybyły do Liceum im. ONZ, gdzie trwają uroczyste obchody. Zobaczcie kto przyszedł i jak wygląda uroczystość.

- Reklama -

8 marca Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski zaprosił Koła Gospodyń Wiejskich na Powiatowy Dzień Kobiet. Uroczystość zorganizowano w auli LO im. ONZ w Biłgoraju.

Włodarz powiatu złożył paniom serdeczne życzenia. Słowa uznania kobiety usłyszały również od obecnego na uroczystości Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Michała Mulawy.

 

urząd MArszałkowski projekt

W programie przewidziano występ zespołu „Zawierucha” z MDK Biłgoraj, prelekcję Anny Iskry i pokaz strojów grupy folklorystycznej „Pokolenia” pt. „Estetyka stroju scenicznego” oraz koncert zespołu „Krążałka”.

 

Dopełnieniem imprezy jest pyszny poczęstunek.

 

 

 

 

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Ola mówi

  No i kampania się zaczęła szkoda ze tylko z PiS trzech radnych bo reszta w nadleśnictwie będzie robic pewnie odrębna imprezę i pewnie pokażcie na co was stać a co Panie Andrzeju B do dzieła .

 2. Paula 123 mówi

  Panie starosto, dziękujemy było super🥰

 3. mam już dość mówi

  krótko mówiąc wiocha! i tylko wiochaTo wam nic nie da już nie długo jesień i wykopki.Z pelnym szacunkiem dla Kobiet z miasta.

 4. pre201 mówi

  wspaniała uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez Pana Starostę , wszystko było na medal zespół z MDK , prezentacja strojów ludowych , zespół z Turobina , Panie Starosto dziękujemy za życzenia , piękne kwiaty ,upominek oraz poczęstunek i na marginesie aula LO pękała w szwach

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.