Telc B2

- Reklama -

Powiatowe igrzyska w tenisie stołowym

W piątek 31 stycznia w sali gimnastycznej w Lipinach Dolnych zorganizowano Powiatowe Igrzyska w Tenisie Stołowym. W wydarzeniu wzięły udział grupy dziewczęco-chłopięce w liczbie 20 drużyn z powiatu biłgorajskiego.

Organizatorem Powiatowych Igrzysk w Tenisie Stołowym było Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju oraz Uczniowski Klub Sportowy Dynamika w Lipinach Dolnych.

W zawodach Powiatowych Igrzysk w Tenisie Stołowym wzięli kolejno w kategoriach wiekowych następujące drużyny:

Dziewczęta:

1. SP Teodorówka  Sosnowa Emilia, Pyda Jagoda – op. Michał Zdunek

2. SP Smólsko Luchowska Maja, Kulik Alicja, Sprysak Julia – op. Edward Furlepa

3. SP Korytków Liwak Roksana, Szpot Nikola – op. Kołodziej Paweł

4. SP Szyszków Olekszyk Martyna, Ćwikła Ilona – op. Andrzej Deryło

5. SP Wola Radzięcka  Wójcik Natalia, Sitarz Łucja – op. Łukasz Krawiec

6. SP 3 Biłgoraj Cyc Magdalena, Stępień Patrycja – op. Rubin Joanna

7.SP Lipiny Dolne Deryło Emilia, Deryło Karolina, Małek Anna – op. Krzysztof Rzeźnik

8. SP Łukowa Kryń Klaudia, Pietryszak Julia – op. Sobczak Jerzy

9. SP 5 Biłgoraj Pajor Karolina, Szubiak Dominika, Podgajna Hanna – op. Skakuj Robert

Chłopcy:

1. SP Smólsko Salik Jakub, Kapuśniak Sebastian, Zarosa Miłosz – op. Edward Furlepa

2. SP Księżpol Socha Oskar, Wójcik Bartłomiej, Żybura Miłosz – op. Krupczak Iwona

- Reklama -

3. SP Majdan Stary  Pyzio Bartłomiej, Blicharz Bartłomiej, Blicharz Kacper – op. Łuszczak Krzysztof

4. SP Hedwiżyn  Markiewicz Mateusz, Bogdanowicz Mikołaj, Gozdecki Kamil  – op. Pardo Krzysztof

5. SP Teodorówka  Sędzin Piotr, Sędzin Patryk– op. Michał Zdunek

6. SP Obsza Grzyb Rafał, Pomagiel Maciej – op. Paluch Piotr

7. SP Goraj Fiedorek Bartłomiej, Rożek Paweł – op. Papierz Marek

8. SP 4 Biłgoraj Babij Tomasz, Pałka Sebastian – op. Wołoszyn Mariusz

9. SP Aleksandrów Bielak Gabriel, Kulik Samuel – op. Gancarz Łukasz

10. SP Tereszpol Zaorenda Chmura Jakub, Małek Cezary, Róg Mikołaj – op.  Pułapa Krzysztof

11. SP 5 Biłgoraj Wachowicz Michał, Piętak Krystian, Wlaź Dawid – op. Skakuj Robert

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali z rąk Krzysztofa Rzeźnika – prezesa UKS Dynamika, pamiątkowe medale oraz dyplomy. Nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników ufundowało Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego. Najlepsze drużyny zostały nagrodzone spływem kajakowym, przez Henryka Grabiasa – właściciela firmy  „Spływy Kajakowe”.

Po dwie drużyny będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych.

Dla wszystkich uczestników biorących udział w zawodach, jak i opiekunów przygotowano poczęstunek, którego inicjatorem był Henryk Grabias wraz z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej im. Świętego Franciszka z Asyżu w Lipinach Dolnych.

Sędziami protokolantami tych zawodów byli: Anna Lipiec i Andrzej Deryło, którym należą się szczególne podziękowania.

J.P.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.