- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Potrzebna pomoc dla 4-letniego Kacperka z Korchowa

Kacper wraz z rodziną mieszka w Korchowie Drugim (gm. Księżpol). Chłopiec ma obecnie 4,5 roku i od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Kilka dni temu zespół firmy doradczo-szkoleniowej WK Consulting z siedzibą w Biłgoraju postanowił zainicjować akcję, która ma na celu przygotowanie paczki świątecznej dla Kacperka i jego rodziny.  

- Reklama -

Kacper urodził się jako skrajny wcześniak (ważył 900 g). Obecnie nie chodzi, nie mówi, ma problemy z jedzeniem, potrzebuje ciągłej opieki, wizyt lekarskich i środków pielęgnacyjnych. Rodzice chłopczyka pracują, ale ich skromne zarobki nie wystarczają na pokrycie wszystkich kosztów związanych m.in. z pielęgnacją i dojazdami na rehabilitację synka. Rodzina mieszka w drewnianym domu, który wymaga remontu. Rodzice Kacperka od samego początku walczą, jak mogą i robią wszystko, by mu pomóc. Dzięki ich staraniom chłopczyk czuje się coraz lepiej, ale wciąż potrzebuje stałej opieki. Możemy sprawić, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia dla rodziny z Korchowa Drugiego będą szczęśliwe. Liczymy na wsparcie czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej.

Dla chłopca zbierane są:

  • artykuły higieny osobistej dla Kacperka (pampersy rozm. 6, chusteczki, płyny do kąpieli itp.)
  • artykuły chemiczne, środki czystości
  • żywność
  • bony na paliwo do samochodu
  • węgiel, drewno (opał)
  • zabawki (maskotki, zabawki melodyjne, książeczki obrazkowe itp.)
  • ubrania dla chłopczyka rozm. 116 (w szczególności spodnie dresowe, rajstopki, skarpetki, koszulki, bluzy z wyłączeniem butów, bo Kacperek wymaga noszenia specjalnych ortopedycznych)
  • kołderka i pościel do łóżeczka dla dziecka wymiar 160 x 100 oraz poduszeczka
  • koce, ręczniki, pościel na wymiar 180 x 200
  • odkurzacz

Kochani, liczymy również na Waszą pomoc! Pamiętajcie: dobro wraca ze zdwojoną siłą. Dary można składać u nas w biurze przy ul. Kościuszki 75 lok.15 w Biłgoraju lub możemy odebrać je osobiście od Was – zachęca do pomocy Wioleta Kryń, właścicielka firmy WK Consulting

- Reklama -

Dary można przynosić do siedziby firmy WK Consulting do 11 grudnia, następnie przekazane zostaną  rodzinie. Szczegółowe informacje na temat tej zbiórki uzyskać można pod numerem tel.: 535 296 701

Można również wspomóc leczenie oraz rehabilitację chłopca, przekazując dla Kacperka 1% swojego podatku: nr KRS 0000161880  #219 Kacper Gancarz, rok urodzenia: 2016. 

Przygotowaliśmy również kartkę z życzeniami dla Kacperka i rodziny, na której podpiszą się wszyscy darczyńcy. Za każdy dar serca z góry dziękujemy! – dziękują organizatorzy zbiórki.

 

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.