przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Potrącenie rowerzystki w Kajetanówce

Do potrącenia rowerzystki doszło wczoraj w Kajetanówce. W wyniku potrącenia przez kierującego renault 69-letnia cyklistka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

- Reklama -

Zgłoszenie o potrąceniu rowerzystki przez kierowcę samochodu policjanci otrzymali wczoraj około godziny 16:00. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kajetanówka w gminie Biłgoraj.

Na miejscu czynności wykonywali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady i ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że 36-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który kierował samochodem marki Renault, wjechał w kierującą rowerem 69-letnią kobietę, która poruszała się po lewej stronie jezdni.

Kobieta z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Jak ustalili policjanci, mężczyzna był trzeźwy, od kobiety pobrano krew do badań. Obecnie policjanci ustalają i wyjaśniają szczegółowo okoliczności i przyczyny zdarzenia.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.