- Reklama -

Poszukujesz nowych inspiracji i możliwości pracy?

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, chcemy zaproponować Państwu poszerzenie wachlarza kwalifikacji o technika masażystę, co znacznie zwiększy Państwa szanse na zatrudnienie.

Nauka na kierunku technik masażysta jest całkowicie bezpłatna, po dwóch latach Słuchacze składają egzamin państwowy z kwalifikacji (organizowany w naszej szkole) świadczenie usług w zakresie masażu, po czym  otrzymują dyplom oraz suplement Europass, honorowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej, jak również certyfikaty z ukończonych bezpłatnych kursów i szkoleń organizowanych dodatkowo przez naszą placówkę.

Jako jedyni w województwie wzbogaciliśmy  naszą ofertę edukacyjną o nową dodatkową  specjalność – masaż kosmetyczny – potwierdzony certyfikatem. Proponujemy Państwu również  bezpłatne kursy z zakresu: masażu limfatycznego, zdrowotnego, czekoladą oraz masażu kamieniami.

- Reklama -

Na czym polega praca masażysty?

Zadaniem masażysty jest poprawa stanu zdrowia oraz samopoczucia klienta przez dotyk i odpowiednie oddziaływanie na ciało poprzez pracę dłoni i specjalistycznej aparatury. Ludzie chętnie korzystają ze świadczeń masażysty, by pozbyć się bólu kręgosłupa, mięśni, złagodzić napięcie oraz poprawić krążenie i wygląd. Jest wiele możliwości miejsc pracy dla dyplomowanego masażysty m.in. w ośrodkach rehabilitacji, szpitalach, na basenach, w SPA, gabinetach odnowy biologicznej, w różnych klinikach, na obozach sportowych itp.

Tylko w Centrum Szkół Akademickich "Student" naszym Słuchaczom oferujemy profesjonalną kadrę pedagogiczną, w pełni wyposażone pracownie, doradztwo zawodowe, bezpłatne certyfikowane kursy językowe, zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS, GOPS. Nie wymagamy matury oraz przyjmujemy bez ograniczeń wiekowych.

Nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce w bezpłatnej Policealnej Szkole Centrum Szkół Akademickich "Student" można zarezerwować online http://www.csastudent.edu.pl/#formularz lub pod numerami telefonu 84 534 11 78; 602 146 329. Zapraszamy również do sekretariatu szkoły ul. Partyzantów 62, 22-400 Zamość.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.