- Reklama -

- Reklama -

Pościg za pijanym kierowcą

- Reklama -

Mundurowi podjęli próbę zatrzymania kierowcy, który jechał całą szerokością jezdni. Ten zamiast się zatrzymać, ruszył do ucieczki. W jej trakcie uciekinier z mercedesa uderzył w tył jadącego przed nim volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd kobiety uderzył w przydrożny znak. Kierujący mercedesem miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu i cofnięte uprawnienia do kierowania.

Wczoraj około 20:00 policjanci w trakcie patrolu miejscowości Józefów na ul. Kościuszki zauważyli mercedesa, którego kierujący jechał całą szerokością jezdni. Mundurowi podjęli próbę zatrzymania kierowcy, jednak mężczyzna miał inne plany.

Mulawa podziękowania

W trakcie ucieczki uderzył w tył jadącego przed nim Volkswagena, którym kierowała 24-latka. Siła uderzenia była tak duża, że jej pojazd uderzył w przydrożny znak.

Po krótkim pościgu kierowca mercedesa został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Okazało się, że był to 62-letni mieszkaniec Józefowa. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila oraz cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Poszkodowana 24-latka została przewieziona do szpitala w Zamościu. Obrażenia, jakich doznała nie zagrażają jej życiu. 62 latek za kierowanie pojazdem i spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.