- Reklama -

- Reklama -

Ponad 40 krwiodawców przy PSB Mrówka w Biłgoraju

W czwartek 20 sierpnia do godz. 13 przed marketem budowlanym PSB Mrówka można było oddać krew. W tym celu na parkingu przy Tarnogrodzkiej 28 w Biłgoraju zaparkował Mobilny Punkt Poboru Krwi, specjalistyczny autokar Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Każdy krwiodawca otrzymał także w tym dniu 10% rabatu na zakupy w sklepie PSB Mrówka.

- Reklama -

Galeria fotografii (46 zdjęć) 

toyota Yaris

Zbiórka krwi przed sklepem PSB Mrówka w Biłgoraju cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców powiatu, ponieważ na oddanie krwi zdecydowało się ponad 40 osób.

– W PSB Mrówka wybraliśmy opcję 10% rabatu przy zakupach dla wszystkich, którzy dziś oddali krew. Na pewno wspomoże to niedobory, jakie w tej chwili występują w bankach krwi, ale przede wszystkim rozpromuje akcję krwiodawstwa w naszym powiecie – mówi Tomasz Fałek, analityk sprzedaży PSB Mrówka w Biłgoraju, honorowy dawca krwi. – Z racji dużego zainteresowania planujemy taką akcję powtórzyć w przyszłości i zachęcamy do oddawania krwi – dodaje Tomasz Fałek

 (nagranie audio poniżej):

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Krew jest najlepszą rzeczą jaką mogę dać drugiej osobie. Ponieważ mam rzadką grupę krwi AB+, oddaję ją już po raz 7. i zachęcam do tego innych – mówi Damian Soja, krwiodawca z Gozdu Lipińskiego.

Red. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.