- Reklama -

- Reklama -

Polski Ład – konferencja prasowa biłgorajskich działaczy PiS (audio)

W piątkowe popołudnie 21 maja przed budynkiem Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju odbyła się konferencja prasowa, mająca na celu promowanie najnowszego programu Prawa i Sprawiedliwości, który w swoich założeniach ma wsparcie niemalże każdego Polaka. W tym celu do Biłgoraja przyjechał specjalny bus.

- Reklama -

W spotkaniu uczestniczyli wójtowie gmin powiatu biłgorajskiego oraz biłgorajscy działacze Prawa i Sprawiedliwości.

Konferencji przewodniczył Marcin Kulik, przewodniczący klubu PiS powiatu biłgorajskiego (nagranie audio):

– Rozpoczynamy dziś akcję promocyjną w powiecie biłgorajskim. Do Biłgoraja przyjechał specjalny bus z materiałami promocyjnymi. Zmiany w podatkach i emeryturach, dopłaty do mieszkań, domy do 70 metrów kwadratowych bez pozwoleń, likwidacja umów śmieciowych – to tylko część założeń Polskiego Ładu, który ma zmienić oblicze naszego kraju – podkreślał Marcin Kulik, przewodniczący klubu PiS powiatu biłgorajskiego. – 770 miliardów złotych zostaną przeznaczone na różne sfery życia społecznego, gospodarczego naszego kraju. W mojej ocenie będzie to milowy skok w rozwoju Polski – podsumował Marcin Kulik. 

- Reklama -

Stanisław Dyjak, wójt gminy Potok Górny(nagranie audio):

– Uważam, że Nowy Ład jest to bardzo dobre przedsięwzięcie, że premier Morawiecki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Polaków. Jestem wójtem gminy Potok Górny, której budżet nie wystarcza na wszystkie potrzeby gminy. Ten właśnie Nowy Ład pomoże nam w realizacji nowych inwestycji, na które nie byłoby nas stać. Podobnie jest z innymi gminami w Polsce, wesprze on samorządy, miejscowości, miasta, pomoże mieszkańcom tak, aby wszystkim żyło się lepiej – mówi Stanisław Dyjak, wójt gminy Potok Górny. 

 Polski Ład to wielka reforma społeczno-gospodarcza, w której centrum znajduje się rodzina oraz prorodzinne rozwiązania z wielu obszarów, to m.in. polityka mieszkaniowa, podatkowa, rynku pracy, a także dużo większe nakłady na rozwój sieci instytucji opieki nad najmłodszymi dziećmi. Będą to też działania skierowane do seniorów. 

 

Red. 

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Luciusz mówi

  Tak tak własnie. To najważniejsze postacie naszej małej polityki w wydaniu regionalnym. Popatrzcie sobie ludziska do woli. To sa osoby które rzadza powiatem i poszczególnymi gminami. W tyn najsłyniejsza gmina w Polsce nawet. czemu najsłynniejsza gmina?? Bo jest najbiedniejsza,. i sadzac po dotychczasowych działaniach włodarza taka zostanie., Gdyz z nicnierobienia nic nie wynika.

 2. wyborca mówi

  Zamiast pracować to się lansują z pisowcami i stroją głupie miny a gdzie publika ale to już niedługo

 3. RenegaT mówi

  Co wy kuźwa wiecie o tym projekcie. Słuchałem i nie wierzyłem co wy mówiliście. Po prostu zgadywaliście. Ale się ośmiałem. Dobrze że tego nie słyszał Kaczyński.

 4. Ja mówi

  Ile kosztuje ta promocja? Busy, oklejanie, paliwo, ulotki, spoty w telewizji co za darmo to wszystko jest czy z naszych podatków. Czy może odliczymy to od tej dotacji z UE? Łatwo wydaje się nie swoje pieniądze.

 5. Feliv mówi

  Śmieszny mina bezbłedna :! Prawdziwy dzialacz Pisu w Tereszpolu ;D

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.