- Reklama -

- Reklama -

Półkolonie z Ładą

Piłka nożna, ciekawe zajęcia i świetna zabawa. Tak oceniają sportowo-edukacyjne półkolonie letnie organizowane przez klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj. Pierwszy turnus ruszył 23 lipca.

To pierwsza taka inicjatywa biłgorajskiego klubu sportowego Łada 1945. – Do zorganizowania letnich półkolonii dla dzieci zainspirowali nas sami rodzice, którzy dopytywali, czy będą jakieś zajęcia podczas wakacji. Pomysł okazał się trafiony, gdyż zgłosiło się ponad pięćdziesiąt osób – mówi Mariusz Polowy, sekretarz klubu Łada 1945.

Zajęcia odbywają się na obiektach Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. Pierwszy turnus ruszył 23 lipca, kolejny odbędzie się na początku sierpnia. Udział w nim biorą chłopcy i dziewczynki w wieku  7-8 i 9-11 lat. Są treningi piłki nożnej prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, ale także dodatkowe atrakcje, np. spotkanie z klownem, zwiedzanie Zagrody Sitarskiej czy wyjście do kina.

- Reklama -

Rodzice uczestników są bardzo zadowoleni. – Dzieci w czasie wakacji przeważnie się nudzą albo siedzą przed komputerami. Tutaj mają sportowe zajęcia, które uwielbiają, i spotkanie z rówieśnikami. Ale półkolonie to nie tylko treningi. To także integracja i sposób na ciekawe spędzenie czasu – mówią.

Są jeszcze wolne miejsca na kolejny turnus. Szczegóły na plakacie!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.