Policjant uratował nastolatka. Drugi 15-latek zmarł

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00 na terenie przy cmentarzu na ul. Konopnickiej w Biłgoraju. Policjant z KPP Biłgoraj, w czasie wolnym od służby, zauważył nieprzytomnego chłopaka. Policjant zareagował błyskawicznie. Natychmiast podjął się próby reanimacji nastolatka. Kiedy zauważył u niego funkcje życiowe, wezwał karetkę pogotowia. Chłopak został zabrany do szpitala.
Z naszych informacji wynika, że nastolatek mógł być pod wpływem substancji odurzających. Pomimo wysiłku lekarzy, nie udało się uratować jego kolegi, który także mógł zażyć nieznane substancje odurzające.
W tej sprawie trwa postępowanie pod nadzorem prokuratory. Zarządzona została także sekcja zwłok. 

AKTUALIZACJA

Nasze informacje potwierdza rzecznik biłgorajskiej komendy. – Potwierdzamy, że w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych jeden chłopiec w w wieku 15 lat Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Z informacji jakie posiadamy na chwilę obecną jego stan jest stabilny. Drugi chłopiec również 15 latek tego samego dnia w godzinach wieczornych przewieziony został do szpitala w Biłgoraju. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji zmarł. W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia – wyjaśnia sierż. szt. Joanna Klimek, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.