- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Policja zatrzymała wandala. Grasował na cmentarzu w Józefowie

Szokujące zdjęcia z Józefowa i akt wandalizmu na miejscowym cmentarzu. Nieznany sprawca zniszczył znicze na kilku grobach na cmentarzu parafialnym w Józefowie - przekazuje na józefowskim spotted jeden z mieszkańców. - To co się tam stało przerasta ludzkie pojęcie. Sprawa zostało zgłoszona na policję. Jeżeli ktokolwiek coś widział bardzo proszę o informację - informuje. Sprawca został właśnie zatrzymany.

- Reklama -

– W dniu dzisiejszym policjanci z komisariatu w Józefowie zatrzymali 23-letniego mieszkańca Józefowa, który usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. To zgłoszenie było w poniedziałek w godzinach wieczornych, nadal trwają czynności. Policjanci szacują dokładne straty   – informuje asp. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

 

- Reklama -

 

fot: spotted Józefów/ KPP Biłgoraj

- Reklama -

1 komentarz
  1. Cmentarz mówi

    Teraz niech to wszystko posprząta i posegreguje gołymi rękami! Wszystko co zniszczył musi odkupić. Jeszcze 100 gum gratis i wypuścić śmiecia, Jak powtórzy to samo, przestrzec debila, że będzie powtórka z tą różnicą, że później gum będzie 200. To mu włączy myślenie, a wstydu co nie miara …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.