Paramedica

Policja poszukuje zaginionego Karola Wygachiewicza

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za 26 letnim Karolem Wygachiewiczem. Mężczyzna w dniu 24 lutego br około godziny 15 tej wyjechał do Lublina. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za 26 letnim Karolem Wygachiewiczem zamieszkałym w Tarnogrodzie. Mężczyzna w dniu 24 lutego 2018r. około godziny 15 tej wyjechał do Lublina. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm, sylwetka szczupła, włosy proste krótkie koloru ciemny blond, uszy średnie, nos średni, uzębienie pełne.

Ubiór: kurtka zimowa koloru granatowego z żółtymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru granatowego, czapka zimowa koloru czerwonego, byty zimowe długie koloru jasnobrązowego.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje na temat zaginionego lub miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 84 686 82 40 lub z najbliższą jednostka Policji pod numerem 997 lub 112.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.