Podium biłgorajan w ogólnopolskiej lidze

Uczniowie z Biłgoraja na podium w finale krajowym Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Młodzież z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej uplasowała się ostatecznie na trzecim miejscu.

Chłopcy plasowali się tuż za szkołami mistrzostwa sportowego z Aleksandrowa Łódzkiego i Dąbrowy Górniczej. Wynik ten jest największym osiągnięciem szkoły w jej długiej historii. Bardzo dobre starty naszych reprezentantów zaowocowały dodatkowo sukcesami indywidualnymi.
Najlepszym zawodnikiem całego bloku biegów długich została startujący na 800 metrów Karol Łaba. Wybiegał on rewelacyjny czas 1:57.93. Brązowe medale zdobyli Alan Michalak (pchnięcie kulą) i Jan Ćwikła (skok w dal).
Na trzecim miejscu podium zameldowała się również sztafeta 4×100 w składzie Adrian Bazan, Błażej Grabias, Patryk Kołodziej i Damian Błaszczyk. Sukces drużyny nie byłby możliwy bez pozostałych jej zawodników:
100 metrów: Adrian Bazan (1BS), Błażej Grabias (absolwent), Hubert Wlaź (5TP5)