- Reklama -

- Reklama -

Podejrzany o pedofilię zatrzymany w Biłgoraju! / Przeczytasz tylko w „Nowej Gazecie Biłgorajskiej”

59-letni mieszkaniec Biłgoraja zatrzymany przez łowców pedofili. Do zatrzymania doszło przed jego domem, na jednej z biłgorajskich ulic. – Do ostatniej chwili korespondował z naszym "wabikiem". Nawet kiedy staliśmy tuż pod jego domem, on nadal pisał do podstawionego przez nas "dziecka" – mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej łowca z organizacji "Dzieciak w sieci". Szczegóły zatrzymania, zdjęcia i rozmowa z łowcami pedofili - tylko we wtorkowym papierowym wydaniu gazety.

- Reklama -

Zatrzymamy to 59-latek. Mężczyzna od czerwca korespondował w internecie z dwoma „wabikami” fundacji „Dzieciak w sieci”.

– Wyszedł do nas bardzo spokojnie, ale do ostatniej chwili pisał z dwoma naszymi „wabikami”. My byliśmy na miejscu, a on spokojnie sobie pisał z podstawionym człowiekiem. Padła propozycja, że on jest po obiedzie, pije kawę i z chęcią by sobie teraz poleżał przy tym dziecku. I zaczynała się rozmowa, w której instruował, co to jest uprawianie seksu. Ale w tym momencie my już nie czekaliśmy, aż się ta rozmowa dalej rozwinie, tylko postanowiliśmy go zatrzymać. Poprosiliśmy, żeby wyszedł z domu i długo nie musieliśmy na to czekać – tłumaczą Nowej Gazecie Biłgorajskiej łowcy, którzy przyjechali do Biłgoraja z drugiego końca Polski.

(…)

- Reklama -

Co wydarzyło się w czasie zatrzymania na ulicy w Biłgoraju? Co proponował dziecku podejrzany o pedofilię? Jakie zarzuty usłyszał mężczyzna?

 

Cały artykuł i rozmowa z łowcami, którzy przyjechali do Biłgoraja –  już od wtorku tylko w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”. Znajdziesz nas w kioskach, sklepach i punktach kolportażu. Tego nie przeczytasz w innych lokalnych portalach. Choć zapewne bardzo szybko i ten nasz news zostanie powielony i skopiowany .

 

Przez całą dobę informujemy co ważnego dzieje się w powiecie biłgorajskim. Szczegółów szukaj na:

www.gazetabilgoraj.pl

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Ania mówi

  Zgadzam się z anem Tomkiem. Za samo pisanie już powinni brać śmiercią bo przecież tak się zaczyna prawda? od słowa do czynów. Nie rozumiem słowa jakiejś Magdaleny, która co wogole chce? Dziewczyno! dzięki łowcom pedofilii jakieś dziecko uniknęło tragedii, być może i twoje. skąd wiesz kogo mijasz na ulicy, w kościele itp. pozory mylą. Dzięki łowcom multum zboczeńców siedzi, albo jest na celowniku i o to chodzi, a ty się pytasz na jakiej podstawie działają? na takiej, że ratują dzieci. NASZE dzieci.

 2. ZTomek mówi

  Brawo panowie pedofile na dożywocie

 3. Endriu mówi

  jaka organizacja ? hmm , SKUTECZNA !!!

 4. Magdalena mówi

  Jaka to organizacja? Jakieś stowarzyszenie czy inna określona prawnie instytucja, czy zbieranina przypadkowych ludzi bez żadnych merytorycznie podstaw. Bo zapoznałam się z ich „wywiadem” na facebooku i określenie tego słowem „amatroszczyzna” jest bardzo delikatnym i grzecznościowym zwrotem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.