Moto Tech

- Reklama -

Początek zapisów na festiwal piosenki turystycznej

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie rozpoczął zapisy artystów, którzy chcą wystąpić w tegorocznym Konkursie Piosenki Turystycznej w Józefowie w powiecie biłgorajskim.

Podobnie jak przed rokiem przesłuchania odbędą się w ostatnią niedzielę maja, ale termin przyjmowania zgłoszeń upływa 20 maja. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich wykonawców piosenki turystycznej, niezależnie od dorobku artystycznego, miejsca zamieszkania czy wieku.

Każdy zespół lub solista zaprezentuje program składający się z co najmniej dwóch utworów. O podziale nagród zadecyduje jury, które będzie oceniać występy w kategoriach wiekowych uczniów: klas 0 – III i IV – VI szkół podstawowych, gimnazjalistów i licealistów oraz dorosłych.

- Reklama -

W ubiegłorocznych przesłuchaniach wzięło udział 30 wykonawców i organizatorzy liczą, że tym razem frekwencja nie będzie mniejsza.

Zainteresowani tą propozycją powinni pobrać ze strony: www.ejozefow.pl formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i przesłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Krótka 9, 23-460 Józefów.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 687 81 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: mokjozefow@op.pl.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.