- Reklama -

- Reklama -

Place zabaw wołają o pomstę do władz. Urzędnicy mówią, że … jest dobrze.

Na niektóre place zabaw w powiecie biłgorajskim aż strach wejść. Inne wyglądają jak za PRL. Według rodziców sporo do życzenia pozostawiają place m.in. przy ulicy Bagiennej, Korczaka, w Soli czy przy SP nr 1 w Biłgoraju. Urzędnicy odpowiadają, że ... uszkodzenia zostały przecież usunięte. Dajcie znać, jak wyglądają place zabaw. Skoro jest tak dobrze jak mówią urzędnicy, to chyba trzeba się chwalić? (piszcie w komentarzach na fb , oraz mailem: nowa@gazetabilgoraj.pl). Zdjęcia "uporządkowanych" placów w papierowym wydaniu "Nowej Gazety Biłgorajskiej".

- Reklama -

Dostaliśmy wiele sygnałów i zdjęć od rodziców i mieszkańców. Dotyczą stanu placów zabaw pozostawiających wiele do życzenia. 

 Urząd: spokojnie, nie ma zagrożenia

toyota Yaris

O plany renowacji i naprawy tych placów zabaw, zapytaliśmy w Urzędzie Miasta Biłgoraj. Dowiedzieliśmy się tam tylko, że na tych placach zabaw zostały już usunięte uszkodzenia  mogące spowodować zagrożenie.

Można sprawdzić jak zostały „usunięte”. Choćby na placu zabaw przy SP Nr 1 w Biłgoraju.

– Huśtawki urwane od miesięcy, śmieci, czasem szkła. Strach tam wchodzić z dzieckiem, a tam całe grupy przedszkolaków przychodzą się bawić –  skarżą się rodzice.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Rozmawialiśmy o tym z wicedyrektorem szkoły Andrzejem Czacharowskim.

– Póki co zdemontowaliśmy uszkodzone elementy. Projekt się już skończył, rękojmia również się skończyła. Będziemy próbowali naprawić szkody  we własnym zakresie. Szukamy wykonawcy, który będzie spełniał wszystkie wymagania, aby urządzenia posiadały atest. Staramy się jak najszybciej  naprawić huśtawki. Pozostałe ubytki będziemy również próbowali naprawić  we własnym zakresie, ale to nie jest takie łatwe – wyjaśnia Andrzej Czacharowski.

(…)

Więcej o stanie placów zabaw w powiecie biłgorajski, ze zdjęciami pokazującymi jak fajnie to wygląda – w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”.

Dajcie znać, jak dobrze zostały usunięte usterki i jak wyglądają wasze place zabaw. Skoro jest tak dobrze jak mówią urzędnicy, trzeba się chwalić (nowa@gazetabilgoraj.pl)

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.