- Reklama -

Piraci drogowi szaleli w powiecie

W Luchowie Górnym 41-latek z gminy Tarnogród kierując Hyundayem w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h. W miejscowości Kolonia Guzówka 25-letni mieszkaniec gm. Sułów, kierujący samochodem marki BMW, którego zatrzymano do kontroli przekroczył prędkość o 56 km/h. W miejscowości Szyszków 25-latek z gminy Potok Górny kierował samochodem marki Seat przekraczając dozwoloną prędkość o 75 km/h.

Mężczyźni z chwilą popełnienia wykroczeń, otrzymali mandaty i pożegnali się z prawem jazdy na 3 miesiące, natomiast kierujący Hondą 36-latek z Biłgoraja, który w miejscowości Korczów przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h, będzie tłumaczył się przed Sądem.

- Reklama -

W sobotę o godzinie 6.35 na ul. Zamojskiej w Biłgoraju 20-latek z Biłgoraja kierował samochodem marki BMW mając ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto 20-latek podczas kontroli nie posiadał dokumentów pojazdu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed Sądem.

Efekt tej akcji to ponad sto mandatów karnych za wykroczenia drogowe, ponad 90 wykroczeń za prędkość, zatrzymane cztery uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi i jeden nietrzeźwy kierujący.

 

AP

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.