- Reklama -

Piąte miejsce biłgorajskiej „Budowlanki”

Reprezentacja Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zajęła piąte miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w piłce ręcznej chłopców w kat. szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się w Puławach.

W zawodach zagrało sześć mistrzowskich reprezentacji z rejonu Puław, Zamościa, Lublina, Białej Podlaskiej, Chełma oraz Biłgoraja. Zespoły podzielono na dwie grupy. Piłkarze ręczni z Biłgoraja w swojej grupie zremisowali 12:12 z Białą Podlaską oraz przegrali 8:12 z Puławami, co dało im piąte miejsce w zawodach. Naszym szczypiornistom zabrakło trzech bramek, by walczyć o brązowy medal.

- Reklama -

Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Puław. – Skład finałów był bardzo wyrównany, o czym świadczą wyniki. Pierwsza czwórka turnieju miała swoje składy oparte o zawodników z klubów. Trochę odstawała poziomem ekipa z Chełma, która podobnie jak zespół ZSBiO nie posiadała w swoich szeregach żadnego zawodnika trenującego piłkę ręczną wyczynowo. W przypadku Puław i Zamościa były to całe drużyny, a w zespołach z Lublina i Białej Podlaskiej odpowiednio dziewięciu i sześciu podsumował Wiesław Ćwik, opiekun ZSBiO w Biłgoraju.  

Skład drużyny ZSBiO Biłgoraj: Radosław Bazan, Przemysław Swacha, Adrian Ostasz, Mateusz Koszarny, Bartosz Burdzań, Michał Buczek, Michał Małek, Damian Chmura, Szymon Michoński, Daniel Luchowski, Przemysław Strzelec, Błażej Baran, Marcin Bielak, Paweł Malec, Marcin Surmacz, Mateusz Tracz. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.