- Reklama -

- Reklama -

Policjanci na rowerach

Od kilku dni turyści i mieszkańcy Zwierzyńca mogą spotkać na ulicach tej urokliwej miejscowości patrole rowerowe. Policjanci poruszający się jednośladami dbają o bezpieczeństwo i reagują na łamanie prawa. Są wszędzie tam, gdzie dojazd radiowozem jest utrudniony.

Od kilku dni turyści i mieszkańcy Zwierzyńca mogą spotkać na ulicach patrole rowerowe. Miejscowi policjanci na jednośladach dbają o bezpieczeństwo i służą pomocą zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Funkcjonariusze zwracają uwagę na przestrzeganie przepisów drogowych zarówno przez pieszych, jak i właścicieli jednośladów. 

– Można ich spotkać w rejonie miejsc rekreacyjnych, na ścieżkach rowerowych, w parku, nad zbiornikami wodnymi, ale także w centrum urokliwego Zwierzyńca i w okolicznych miejscowościach – relacjonuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

- Reklama -

Skuteczność i mobilność jednośladów podkreślają sami mundurowi. Wykorzystanie rowerów w codziennej służbie ułatwia dotarcie w miejsca, do których dojazd radiowozem jest niemożliwy lub znacznie utrudniony. 

~ Kuliński Michał

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.