- Reklama -

- Reklama -

Nowi księża, nowe pomysły

Dziś przed południem z placu kościelnego parafii pw. Trójcy Świętej i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju wyruszył rodzinny rajd rowerowy. Rajd to pomysł nowych księży pełniących posługę wikariuszy w tej parafii.

Organizatorzy spontanicznie zaprosili swoich parafian oraz mieszkańców Biłgoraja na przejażdżkę rowerową, która odbyła się w sobotę11 września. Z ładnej pogody i aktywnego spędzenia czasu skorzystało kilkanaście rodzin.

- Reklama -

Rajd ma na celu wspólną integrację. Doszliśmy do wniosku z ks. Andrzejem, że trzeba wykorzystać piękną pogodę, aby całe rodziny od najmłodszych po najstarszych mogły wspólnie ze sobą spędzić czas. Jedziemy przez Wolaniny do Bukownicy jest to ok. 12 km – mówi ks. Paweł Kostrubiec, wikariusz w parafii pw. Trójcy Świętej i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju. – Ilość uczestników nas pozytywnie zaskoczyła, dlatego będzie to dla nas początek do podejmowania kolejnych wspólnych inicjatyw – dodaje ks. Paweł.

W Bukownicy na uczestników czekało wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz gry sportowe. Organizatorami rajdu są nowi wikariusze ks. Andrzej Michalski oraz ks. Paweł Kostrubiec, którzy swoją posługę w parafii WNMP pełnią od połowy sierpnia br.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.