Życzenia – Nadleśnictwo Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Para „IMPULSU” wizytówką Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego

Miło nam poinformować, że pierwszy raz w historii zdjęcie pary z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju Marii Graszy i Marcina Gorczycy było na stronie głównej XLII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego, który odbył się w dniach 19-20 grudnia 2015 r. w Krakowie.

Jest to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów, organizowany w rocznicę śmierci profesora Mariana Wieczystego, człowieka, któremu zawdzięczamy powstanie zawodowego i amatorskiego ruchu tańca towarzyskiego w Polsce.

Cieszymy się, że na promocję tak wielkiego wydarzenia wybrano właśnie naszą parę z IMPULSU prowadzonego przez p. Urszulę Demuchę.

- Reklama -

Marcin Gorczyca i Maria Grasza startowali w kategorii tanecznej 16-18 lat open standard oceniani przez 12-osobową kadrę sędziowską z całej Polski.

Nie zawiedli naszych oczekiwań i w dwóch tańcach, w walcu angielskim i walcu wiedeńskim znaleźli się w czołówce finalistów.

To nie wszystkie miłe chwile, jakich ostatnio dostarczyła nam nasza para. W klasyfikacji generalnej z cyklu GRAND PRIX POLSKI Polskiego Towarzystwa Tanecznego w kategorii młodzież w stylu standardowym za rok 2015 para zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.