- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Oto złote biłgorajskie biegaczki! (foto)

Licealistki z I LO im. ONZ w Biłgoraju nie mają sobie równych na całej Lubelszczyźnie w biegach przełajowych. Mimo trudnych warunków atmosferycznych w Adamowie (pow.zamojski), nasze dziewczyny w pięknym stylu zdobyły trzeci rok z rzędu złoto na Wojewódzkiej Licealiadzie. W zawodach startowało 10 drużyn z sześciu rejonów.

- Reklama -

Przypomnijmy, że biłgorajskie licealistki szły do finału jak burza. Zapewniły sobie zwycięstwa  na szczeblu powiatowym i w półfinale wojewódzkim. W finale było dokładnie tak samo.

Biłgorajską  szkołę reprezentowały: Karolina Guska III C, Natalia Przytuła I C, Marlena Tyszko III C, Natalia Metner III F, Kornelia Jagucak II i, Anastasiia Honchar II H, Maja Łukaszczyk II E.

urząd MArszałkowski projekt
​W Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych I miejsce w biegu na 1500 m zajął Marcin Kusz z klasy III F, natomiast na III miejscu w biegu na 1000 m uplasowała się Karolina Guska z klasy III C.
Opiekunem drużyny I LO im.ONZ w Biłgoraju jest Izabela Skakuj.

 

 

 

 

foto: I LO im.ONZ w Biłgoraju

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  A drugi na mecie za Kuszem był Karol Łaba – to też Znicz.

 2. - mówi

  ONZ to kuźnia lekkoatletycznych talentów bo do tej szkoły chodziły medalistki mistrzostw Polski a nawet Europy, Małgorzata Bury i Weronika Pyzik.

 3. - mówi

  Złoto na tych mistrzostwach zdobyli też biegacze z RCEZ i dziewczyny z SP Nr 1 w Biłgoraju – gratulacje dla nauczycieli przy okazji!

 4. - mówi

  Gratulacje! Nie da się ukryć, że w Biłgoraju króluje 🙂 Królowa Sportu czyli lekkoatletyka. Od lat szkoły biłgorajskie to czołówka województwa z suksesami medalowymi w finałach centralnych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.