- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Orion Dereźnia: Jest zdecydowanie poniżej oczekiwań i możliwości

- Jest zdecydowanie poniżej oczekiwań i możliwości tej drużyny. Marnie to wygląda i z punktami i ze zwycięstwami - mówi prezes klubu Orion Dereźnia, Dominik Lachowski. W najnowszym wydaniu Nowej Gazecie Biłgorajskiej, podsumowanie rundy jesiennej w drużynach z powiatu biłgorajskiego.

- Reklama -

– Nie chodzi nawet o problemy kadrowe, bo tu sytuacja wygląda bardzo dobrze w porównaniu do innych klubów. Zazwyczaj mieliśmy po 17-18 zawodników na mecze i to na pewno nie może być jakaś wymówka. Sporo indywidualnych i kluczowych błędów, trochę pecha i po prostu słaba gra. W tamtym sezonie mieliśmy bardzo dobrą wiosnę i na pewno liczyliśmy na znacznie lepsze wyniki teraz. Przecież byliśmy na wiosnę 3-4 drużyną punktującą w klasie A. Wzmocniliśmy się solidnie, przyszło przecież sporo chłopaków, bo naliczyłem jedenastu nowych zawodników! Miała być górna część tabeli, ale niestety jest, jak jest. Teraz trzeba na wiosnę spokojnie się utrzymać, ogrywać młodzież i tyle. A młodzieży mamy sporo, bo przyszło kilku chłopaków z Łady Biłgoraj – mówi Lachowski.

Kto w pierwszej części sezonu zrobił najlepsze wrażenie?

–  Najlepsze wrażenie na pewno robił nasz nowy nabytek z Ukrainy, Serhii Olekh, który przyszedł z Korony Tuchla. Zdobył najwięcej bramek i zdecydowanie on na plus w tej pierwszej rundzie. Pozostali są na w miarę podobnym i wyrównanym poziomie. Mamy dużo zawodników ofensywnych, ale ich potencjał nie został wykorzystany, bo musieli np. grać na bocznej obronie. A jeśli chodzi o rywali?  Sportowo i piłkarsko na pewno najlepiej prezentuje się lider, Potok Sitno. Zdecydowanie. Metalowiec Goraj to jest solidna drużyna, ale prawda jest taka, że spokojnie mogliśmy z nimi wygrać. Przegraliśmy po błędzie jednego z zawodników. Solidnie prezentuje się w tej lidze też Andoria Mircze. Jak grają pełnym składem, to jest to naprawdę bardzo dobra piłka. Są w tabeli na szóstym miejscu, ale na pewno to nie oddaje potencjału i możliwości tego zespołu – tłumaczy prezes klubu z Dereźni.

- Reklama -

O planowanych zmianach w Orionie, ale też o sytuacji we wszystkich klubach z powiatu biłgorajskiego, przeczytacie w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Przez 24 godziny na dobę o sporcie informujemy w najlepszym lokalnym portalu:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

fot: Orion Dereźnia

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.