- Reklama -

Odznaczenia i nowe radiowozy

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie odbyło się przekazanie 13 nowych radiowozów, policjantom reprezentujących jednostki garnizonu lubelskiego. Kluczyki do aut, osobiście wręczył policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej. Podczas uroczystości wręczone zostały także medale i odznaczenie resortowe.

Wczoraj odbyła się uroczystość podczas, której policjantom reprezentujących jednostki garnizonu lubelskiego przekazano 13 radiowozów. Kluczyki do aut, osobiście wręczył policjantom, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej.

- Reklama -

Flota biłgorajskiej komendy powiększyła się o trzy radiowozy marki-ki KIA CEED. Samochody zostały zakupione dzięki wsparciu naszych samorządów, które przeznaczyły na zakup radiowozów połowę potrzebnej sumy. Drugą część koniecznych środków pokryła Policja. Rozmowy z naszymi samorządami na temat pozyskania środków na zakup radiowozów prowadził I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju podinsp. Marek Jamroz. Jeden z radiowozów przekazany został do Komisariatu Policji w Józefowie, drugi do Posterunku Policji w Tarnogrodzie natomiast trzeci radiowóz pozostanie w dyspozycji KPP Biłgoraj.

W dniu dzisiejszym odznaką resortową „Zasłużony policjant” przyznawaną przez MSWiA wyróżnionych zostało czterech policjantów biłgorajskiej komendy. Nadkom. Mirosław Bartosz – dyżurny naszej komendy oraz trzech policjantów pionu kryminalnego KPP Biłgoraj. Odznaka nadawana jest w uznaniu szczególnych zasług w zakresie ochrony i bezpieczeństwa ludzi oraz porządku publicznego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.