- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nowy zastępca komendanta biłgorajskiej straży pożarnej

30 kwietnia mł. bryg. Tomasz Kozioł otrzymał z rąk lubelskiego komendanta wojewódzkiego PSP nadbryg. Grzegorza Alinowskiego akt powołania na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Biłgoraju.

Mł. bryg. Tomasz Kozioł jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W straży służy niemal 18 lat. Służbę w formacji po ukończeniu Szkoły Głównej Służby Pożarniczej rozpoczął w 2007 r. Na początku pracował w Komendzie Miejskiej PSP w Poznaniu. Pod koniec 2009 r. został przeniesiony do pełnienia służby w KP PSP w Biłgoraju. W Poznaniu realizował zadania w komórce operacyjnej, natomiast w tutejszej komendzie zajmował się dotychczas sprawami kadrowo-organizacyjnymi.

- Reklama -

– Od ponad 2 lat posiada uprawnienia biegłego sądowego w zakresie pożarnictwa. Jest członkiem Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego „Lublin 4 – Biłgoraj”. Odbył też praktyki w jednostce straży pożarnej w Stanach Zjednoczonych – informuje mł. bryg. Albert Kloc, oficer prasowy KP PSP Biłgoraj.

Mł. bryg. Tomasz Kozioł swoją służbę na nowym stanowisku rozpocznie od dnia 1 maja. Od blisko roku stanowisko to nie było obsadzone w komendzie.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.